.                                                                                                                                     .
 
 
.              
 
.
İL GENEL MECLİSİ İHTİSAS KOMİSYONLARI
 
1-EĞİTİM KÜLTÜR VE SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU
S. No     İsim Soyisim                  Görevi
1-
Sedrettin KOCABAY
Başkan
2-
Naim TEKİN
Sözcü
3-
Ömer ATASOY
Üye
 
 
 
 
 
 
                                
 
2-ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
S. No    İsim Soyisim                    Görevi
1-
Maşuk SEVİM
Başkan
2-
Mehmet ERTOĞROL
Sözcü
3-
Yıldız ACAR
Üye
5-
İrfan ARSLAN
Üye
                                  
 
3  -PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
S. No    İsim Soyisim                 Görevi
1-
Süleyman ÇAKMAKÇI
Başkan
2-
Ekrem VAROL
Sözcü
3-
Mehmet ÇEÇEN
Üye
4-
Mehmet ŞAHİN
Üye
5-
Turan ÖZDEMİR
Üye
 
 
 
 
 
 
                           
 
 4 -İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU
S. No    İsim Soyisim                  Görevi
1-
İrfan KALKAN
Başkan
2-
Özkan TURUNĞ
Sözcü
3-
Remzi ARSLAN
Üye
4-
Faruk KARA
Üye
5-
Mehmet Emin SAVCI
Üye
 
 
 
 
 
 
 
 
–TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU     
    S. No    İsim Soyisim             Görevi                
1-
Mehmet Reşit ARSLAN
Başkan
2-
Zeki YILDIZ
Sözcü
     3-
Didem GÜNEŞ
Üye
 
 
 
 
 
 
 
 
                                 
 
6 -AİLE ÇOCUK VE ENGELİLER KOMİSYONU
S. No          İsim Soyisim             Görevi
1-
Naim TEKİN
Başkan
2-
Sedrettin KOCABAY
Sözcü
3-
Yıldız ACAR
Üye
 
 
 
 
 
 
                                                                                                                                                        
 
 7-GÖLET KANAL VE SU   KOMİSYONU                  S. No    İsim Soyisim               Görevi                
1-
Zeki YILDIZ
Başkan
2-
Ömer ATASOY
Sözcü
     3-
Mehmet Reşit ARSLAN
Üye
 
 
 
 
 
 
                                                                                                                   
 
8 -KÖYLERE YÖNELİK HİZMETLER KOMİSYONU
S. No    İsim Soyisim                  Görevi
1-
İrfan ARSLAN
Başkan
2-
Turan ÖZDEMİR
Sözcü
3-
Süleyman ÇAKMAKÇI
Üye
 
 
 
 
 
 
                  
 
 
9-SANAYİ VE TİCARET KOMİSYONU 
S. No    İsim Soyisim          Görevi
1-
Ekrem VAROL
Başkan
2-
Maşuk SEVİM
Sözcü
3-
Didem GÜNEŞ
Üye
 
 
 
 
 
 
                             
 
10-GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
S. No    İsim Soyisim          Görevi
1-
Mehmet ERTOĞROL
Başkan
2-
Mehmet ÇEÇEN
Sözcü
3-
Mehmet ŞAHİN
Üye
4-
 
 
 
 
 
                                                                                                                                                                       11-ENERJİ SİVİL SAVUNMA VE AFET  KOMİSYONU                         
S. No    İsim Soyisim          Görevi
1-
Mehmet ERTOĞROL
Başkan
2-
Mehmet ÇEÇEN
Sözcü
3-
Mehmet Emin SAVCI
Üye
4-
Mehmet  Reşit ARSLAN
Üye
 
 
 
                                 
 
12 -KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ VE KADIN SORUNLARI   KOMİSYONU
S. No    İsim Soyisim          Görevi
1-
Ömer ATASOY
Başkan
2-
Faruk KARA
Sözcü
3-
Ekrem VAROL
Üye
 
 
 
 
 
 
                                    
 
 
 13-TANITIM VE HALKLA İLİŞKİLER  KOMİSYONU 
S. No    İsim Soyisim          Görevi
1-
İrfan KALKAN
Başkan
2-
Sedrettin KOCABAY
Sözcü
3-
Turan ÖZDEMİR
Üye
 
 
 
 
 
 
                           
 
 14-STRATEJİ GELİŞTİRME VE AR-GE  KOMİSYONU
S. No    İsim Soyisim          Görevi
1-
Özkan TURUNĞ
Başkan
2-
Remzi ARSLAN
Sözcü
3-
Didem GÜNEŞ
Üye
 
 
 
 
 
 
 
 
 15-HUKUK İŞLERİ  KOMİSYONU
S. No    İsim Soyisim          Görevi
1-
Maşuk SEVİM
Başkan
2-
Süleyman ÇAKMAKÇI
Sözcü
3-
Naim TEKİN
Üye
4-
İrfan ARSLAN
Üye